Penzion Rysy

Penzión Rysy sa nachádza vo Veľkej Lomnici, 5 minút cesty autom od lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica. Ponúka vám ubytovanie v izbách prevažne s výhľadom na hory. Hosťom je k dispozícii samostatná kuchynka s kompletným vybavením (chladnička s mrazničkou, elektrický sporák, mikrovlnná rúra, kávovar, rýchlovarná kanvica, kuchynský riad). Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť, vybavená WiFi sieťou.
Všetky izby penziónu Rysy majú satelitnú TV, kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou. Súčasťou izieb je balkón alebo terasa.
V okolí penziónu Rysy nájdete záhradu s terasou, detské ihrisko a gril.

 Na mieste sa nachádza aj úschovňa lyžiarskeho výstroja.
Na mieste môžete využívať bezplatné súkromné ​​parkovisko.
Golfové ihrisko Stork je vzdialené 800 metrov. Na najbližšiu autobusovú zastávku prídete pešo za 3 minúty. Aquapark AquaCity Poprad je vzdialený 8 km.


 Stravovanie

Hosťom sú v prípade záujmu podávané raňajky formou švédskych stolov .

 Dospelá  osoba - 5 EUR / 1 deň      l     Dieťa do 10 r. 4 EUR / 1 deň

 Na obedy a večere je možné využiť miestne reštaurácie alebo kolibu v blízkosti penziónu. O zľavách sa informujte na recepcii.

 


Aktivity v regióne Tatry a Spiš

Penzión Rysy vzhľadom k svojej polohe a prírodným bohatstvám má ideálne podmienky pre oddych, športovanie a relax. V blízkom okruhu sú bohaté možnosti turistiky, kúpania, lyžovania, poznávania pamiatok a histórie podtatranského regiónu, spišských miest, Zamaguria a tiež športových aktivít: plávanie, tenis, golf, squash, bowling alebo cyklisticko-korčuliarsky chodník. 

Počas letnej sezóny pešia turistika a cykloturistika: Tatranský národný park Vysoké Tatry, Pieninský národný park (možnosť uskutočnenia výletov na pltiach na rieke Dunajec), možnosť navštíviť aj termálne kúpaliská v okolí 8 km od Penzióny Rysy sa nachádza AquaCity-Poprad s najčistejšou vodou na Slovensku, pre našich hostí poskytujeme zľavu 15%. 

Počas zimnej sezóny lyžovanie a zimné športy: Ski Resort Tatranská Lomnica, Park snov Štrbské Pleso, Zjazdové trate vo Vysokých Tatrách ako aj v obciach a podhorí (Lopušná dolina a iné), Sánkarská dráha z Hrebienka do Starého Smokovca, Bežecké trate,Lyžiarske školy, Klziská ...